O nás

Fotbalový klub Tělovýchovné jednoty Sebuzín má aktuálně více než 30 členů, většinu z nich tvoří aktivní hráči týmu mužů. Ten hraje už několik sezón ve II. třídě okresního přeboru Ústí nad Labem. Klub disponuje travnatým fotbalovým hřištěm s nezbytným zázemím (kabiny, sociální zařízení atd.). Původní né příliš kvalitní trávník byl svépomocně zrenovován v letech 2007 – 2008, kdy jsme jako domácí hřiště využívali Libochovany. Postupná svépomocná renovace klubového zázemí, větší zapojení mladých hráčů ze Sebuzína či nejbližšího okolí do týmu a posilování dobrých vztahů s našimi fanoušky a příznivci: to jsou hlavní cíle současného vedení klubu. Děkujeme našim fanouškům, kamarádům a všem co dělají v Sebuzíně fotbal srdcovou záležitostí.