TJ Spartak Tisá vs TJ Sebuzín 2:1

❗️Výsledek zápasu 20. kola❗️
💢Áčko prohrálo 2:1…..
V sobotu 8. 5. 2022 jsme zápas v Tisé nezvládli, i přes velké množství šancí, které jsme měli v prvním i druhém poločase odjíždíme s prázdnou. Poločas skončil 0:0. Naší jedinou branku střelil Filip Smatana. Děkujeme Všem fanouškům, kteří nás přijeli podpořit. 💚🤍. Příští zápas doma přivítáme SK Hraničář Petrovice od 17:00 v sobotu.
📍 Sestava zápasu:
Vít Sláma – Andreas Schmidt (c), Zdeněk Kubát, Michal Horák, Tadeáš Hudík- Jan Kolátor, Petr Burgr, Filip Smatana, Jan Světlý – Jiří Vávra, Radek Jakubec – Náhradníci: Jan Ehl, David Kubát, Václav Procházka, Michal Šindelář.
📍Béčko v 16. kole III. třídy dospělých ÚL odcestovalo na půdu FK Jiskra Velké Březno B’, kde prohrálo 6:2. Poločas skončil 2:1.
📍Stránky klubu:
www.tjsebuzin.cz