3 body z venku!

Sobotní venkovní zápas dopadl pro naše Áčko velice dobře. Domácí Vaňov jsme bez větších obtíží přejeli 5:1. Zápas začal z naší strany opatrně, přece jenom jsme proti sobě měli silný tým, který ještě nedávno kopal B třídu. První velkou příležitost měl Michal Šindelář, který si nikým nehlídaný naskočil na rohový kop, ale bohužel balon poslal hlavou pouze nad břevno soupeřovo branky. V 16. minutě se podařilo procpat balon za domácí obranu, za kterou si naběhl Petr Kolátor a ranou k tyči poslal náš tým do vedení – 1:0. Mezitím se soupeřovi zranili dva hráči a muselo dojít k nucenému střídání. Ve 26. minutě po pěkné kombinaci následně propadl míč na malém vápně, který si našel opět Petr Kolátor a zařídil vedení 2:0. O čtyři minuty později zkompletoval hattrick, když podél nohy brankáře poslal míč do branky – 3:0. Do kabin se šlo za pohodlného vedení, takže se dalo očekávat, že si to zase sami znepříjemníme, jak mimochodem dobře umíme. Na začátku druhého poločasu se soupeř začal dostávat do hry, mimo jiné i pro to, že náš hattrick hero netrefil z brankové čáry prázdnou kasu, když míč poslal na rohový praporek. Už jsme volali do Guinessovi knihy rekordů, zda by se takový střelecký pokus dal zapsat mezi nejlepší spálené šance, čekáme na odpověď. V 72. minutě přišel faul v našem vápně a soupeř z nabídnutého pokutového kopu snížil na 3:1. Naštěstí se nám rychle podařilo situaci opět uklidnit, když průnikem mezi stopery prošla naše mladá puška Filip Smatana, který následně oběhl brankáře a zvýšil náš náskok na 4:1. Poté přišla situace pro lidi se slabším srdcem, kdy několik infarktů přivodil hráčům a fanouškům náš zaskakující gólman Tadeáš Hudík, který ve vlastním vápně kličkou alá Ondřej Kolář povodil domácího útočníka a v klidu rozehrál balon. Poslední tečku v sobotním zápase udělal v 76. minutě Jan Ehl, který zužitkoval luxusní pas od Petra Kolátora a nedal brankáři domácích šanci – 5:1. Díky všem fanouškům za podporu a hráčům za odmakaný zápas. Uvidíme se doma, v sobotu 4.9.2021 od 17:00 hodin, kdy přivítáme tým FK Jiskra Velké Březno. B tým se poprvé představí doma, ve stejný den od 13:30, a jejich soupeřem budou TJ Povrly “B”.