7. kolo až na penalty!

‼️⚽️Sobotní zápas musely rozhodnout penalty⚽️‼️
V 7. kole jsme přivítali na domácí půdě TJ Mojžíř B‘. Zápas skončil remízou 1:1 a musely rozhodnout penalty, ve kterých jsme byli lepší a vyhráli 2:1p a bereme 2 body. Zápas se pro nás nevyvíjel moc dobře, v první půlce jsme měli 3 střely na bránu, které orazítkovali tyč a také neproměněnou penaltu. Nakonec jsme v první půlce 0:1 prohrávali, kdy se po centru soupeře míč nešťastnou náhodou odrazil od našeho hráče a soupeř jen míč uklidil do brány. Ve druhé půlce jsme nedokázali přesněji zakončovat a vsítit gól do soupeřovy branky. Nakonec se nám to povedlo. Petr Kolátor poslal míč za obranu na VáVra Jiří a ten vstřelil gól na 1:1. Bohužel jsme i přes velkou snahu chtít vyhrát, nedokázali vstřelit další gól a šancí bylo mnoho. Soupeř si prakticky nedokázal vytvořit žádnou velkou šanci, která by ohrozila naší bránu. Příští víkend má A- mužstvo pauzu, takže se hraje až za 14 dní. Děkujeme fanouškům za jejich podporu pří sobotním zápase.