V 5. kole bereme 3 body!

‼️⚽️ Dnešní výhra 5:2. ⚽️‼️
Na domácí půdě jsme hostili tým TJ Přestanov. Věděli jsme od začátku, že budeme chtít vyhrát a ukořistit si další body v této sezóně. Už ve 3. minutě jsme šli do vedení a to trefou Jirky Vávry. Soupeř odpověděl za šest minut na 1:1. Zápas se pak hrál vyrovnaně a bohužel ke konci první půle se stalo velké neštěstí. Náš Jaroslav Vavřička se zranil natolik, že musela přijet sanitka a odvést ho do nemocnice. Je nám moc líto, co se stalo, nebylo to v žádném případě od soupeře úmyslné, ba naopak děkujeme Přestanovu za jejich pomoc.
Ve druhé půlce jsme dokonce prohrávali 1:2, a to v 66. minutě. V 68. minutě se trefil krásnou střelou před velkým vápnem do šibenice Petr Burgr na 2:2 a potom díky chuti a bojovnosti jsme začali tlačit na soupeře. Jakub Vochozka, který přišel na hřiště jako žolík dokázal skórovat v 69. minutě na 3:2. V 80. minutě se trefil Jirka Vávra a v 86. minutě dal svojí druhou branku opět Jakub Vochozka. Děkujeme všem fanouškům za podporu a za jejich povzbuzování v zápase.

Sestřih Sebuzínských gólů v jedné minutě.