TJ Sebuzín vs TJ Chlumec 5:5

Včera v odpoledních hodinách naše A-mužstvo odehrálo druhé letní přípravné utkání proti TJ Chlumec, kteří hrají 1.B třídu dospělých. Zápas skončil remízou 5:5.

První gól jsme dali v 10. minutě, kdy Andreas Schmidt autovým vhazováním našel Jiřího Vávru, ten patičkou za sebe vyslal Petra Burgra a ten krásnou střelou před velkým vápnem zakončil akci na 1:0. Ve 21. minutě po špatné rozehrávce soupeře, se míče zmocnil Petr Burg a nahrával za obranu Jiřímu Vávrovi, který střelil branku na 2:0. Ve 24. minutě se poprvé v zápase trefil soupeř, kdy první střelu zneškodnil náš gólman Tadeáš Hudík, ale bohužel se míč odrazil a soupeř potom míč uklidil do sítě na 2:1. Náš tým odpověděl ve 30. minutě, kdy soupeř opět chyboval, míč uloupil Jiří Vávra, který poté vystřelil na bránu, jen orazítkoval tyč, ale z druhé vlny přiběhl Jaroslav Vavřička a propálil gólmana na 3:1. Soupeř se ještě do konce první půle trefil na 3:2, bohužel se nám vybila baterie u kamery a tím pádem záznam gólu chybí. První půle skončila pro náš tým výhrou 3:2.

Ve druhé půlce soupeř srovnal na 3:3 a to v 53. minutě. Zápas se poté hrál nahoru a dolů, byl celkem vyrovnaný, a to až do 70. minuty, kdy TJ Chlumec šel do vedení na 3:4. V 79. minutě, kdy míč vybojoval na soupeřově půlce Pavel Jaroš, přihrával na osamoceného Filipa Smatanu, který neváhal a krásnou dalekonosnou střelou před velkým vápnem skóroval na 4:4. V 82. minutě soupeř prokličkoval mezi naší obranu a vstřelil branku na 4:5. V 86. minutě byl faulován Andreas Schmidt v pokutovém území gólmanem a byla pískána penalta. Pokutový kop kopal Jiří Vávra a srovnal na 5:5.

Opět bych chtěl v článku vyzdvihnout našeho gólmana Tadeáše Hudíka, který svými zákroky podržel náš tým v tu správnou chvíli a taky všem klukům včetně kapitána za odmakaný zápas. Chtěli bychom poděkovat TJ Chlumec za přátelské utkání a že k nám přijeli. Příští týden v sobotu čeká naše A-mužstvo první mistrovské utkání proti MSK Trmice od 10:30 na hřišti Trmic. Děkujeme našim fanouškům a kamarádům za jejich účast na zápase.

Základní sestava:

Nesestříhaný celý zápas a Sestřih gólů v jedné minutě.