Memoriál Václava Kuklíka 2020

1. 8. 2020 pořádal náš tým TJ Sebuzín turnaj memoriál Václava Kuklíka, zakladatele hřiště v roce 1954 a trenéra, v malé kopané na našem hřišti. Zúčastnilo se 10 týmů. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin (A a B) po 5ti týmech.
Ze skupiny postoupily jen dva týmy.

Zúčastněné týmy: FC Severní Terasa, Piži tým, Mladoši, Nedělní mistři, Parta Střekov, Kostelníci, Hasiči a Drni.

Turnaj začal v 9 hodin a končil přibližně v 16:00. Ze skupiny B postupovali z prvního místa Mladoši a z druhého místa Parta Střekov. Ze skupiny A postupovali z prvního místa Drni a z druhého Kostelníci. V semifinálovém souboji se střetli Mladoši s Kostelníkama a zápas po výsledku 0:0 musel do penaltového střílení, kdy Kostelníci vyhráli a postoupili do finále. Druhé semifinále skončilo velkou výhrou Drnů nad Partou Střekov a Drni postoupili do finále celého turnaje. Mladoši vyhráli 4:0 nad Partou Střekov a skončili na třetím místě a ve finále Kostelníci opět na penaltové střílení vyhráli celý turnaj. Děkujeme Všem hráčům, fanouškům a rozhodčím za jejich účast na turnaji. Příští rok se budeme opět těšit.

Kostelníci oslavují vítězství celého trunaje.

Individuální ceny:

Nejlepší hráč
Nejlepší střelec
Nejlepší gólman

Užijte si galerii fotek: