Představujeme!

V krátkém článku vám představujeme nové tváře Sebuzínského fotbalu, který náš klub TJ Sebuzín na stálo koupil do svých řad. Přejeme Všem hráčům hodně štěstí a úspěchů.
Od Září minulého roku se uskutečnil přestup Tadeáše Hudíka. Dosavadní fotbalovou kariéru prožil v týmu SKP Ústí nad Labem, kde hrával útočníka a ukázal, že umí být i slibným brankářem, který zaskočí, pokud je potřeba. Nechme se překvapit, kde se Tadeáš nakonec usadí v sebuzínském kádru.
Od Září minulého roku se uskutečnil také přestup Michala Jakši. Svojí fotbalovou kariéru začal v MSK Trmice. Hostoval také na Střekově, až nakonec zakotvil ve Vaňově, naposledy v roce 2015.
V roce 2019 se rozhodl znovu oblékat brankářský dres a začala doba sebuzínská.
Z SK Hostovic k nám přichází kamarád a posila do brány Vít Sláma. Svojí kariéru začal ve Svádově. Dále okusil hřiště na Střekově, kde působil pěkných 10 let, potom ve Valtířově a nakonec v Hostovicích. Teď bude hájit svojí svatyni v Sebuzíně.
Poslední hráč, který přestupuje do našeho týmu je Jiří Vávra. Je odchovancem Ústeckého fotbalu, začínal v FK Ravel Junior Ústí nad Labem. Poté působil v FK Ústí nad Labem, až do dorosteneckých let. Přestoupil do SK Hostovice a na roční hostovaní do v FK Jiskra Velké Březno. Teď bude oblékat dres Sebuzína.