Fotbalový ples k 65. výročí založení klubu.

Rádi bychom poděkovali úplně každému za to, jak se náš první fotbalový ples 2020 vydařil. Ať už to byl skvělý moderátor, který nás provedl celým plesem a bavil přítomné, nebo kapela, která hrála celý večer super písničky. Poděkování si samozřejmě zaslouží také obsluha na baru, která nám dodávala do žil nějaký ten alkohol. Velký dík patří taktéž sponzorům, bez kterých by ples mohl jen těžko vzniknout, a kteří nám dodali krásně ceny do tomboly. Děkujeme také všem, kteří se jakkoliv podíleli na organizaci plesu, hlavně Mirka Karbusová a Iveta, kterým vděčíme za nádhernou výzdobu. Ale největší dík samozřejmě patří rodině Strnadových, našemu Láďovi s jeho ženou Ivčou, jejich Viki a Ládi bratr, kteří celý ples několik měsíců připravovali a zabralo jim to spoustu času a málem se kvůli tomu čtyřikrát rozvedli 😀 Celý TJ Sebuzín, z. s., si toho neskutečně váží a těmto lidem patří jen a jen respekt. A nakonec patří dík úplně každému z vás, kdo jste na náš ples dorazil a pomohl nám vytvořit tak skvělou atmosféru, protože bez vás, našich fanoušků, bychom nebyli nic. Už teď se těšíme na další ples a start fotbalové sezóny, kam nás velká většina z vás chodíte podporovat. Děkujeme moc!!
GALERIE FOTEK