TJ Sebuzín je první!

Náš tým se zúčastnil halového turnaje 13. ročníku memoriálu Petra Kubeše a Jaromíra Procházky 2020, který pořádali TJ Povrly. Přihlášených bylo 11 týmů včetně našeho. Náš tým měl na turnaji dvojí zastoupení, TJ Sebuzín 1 a TJ Sebuzín 2. Kluci z TJ Sebuzín 2, ač lačně toužili postoupit ze skupiny, bohužel rozhodující zápas prohráli a tím jejich mise na turnaji skončila. I přesto dokázali 2x ve skupině vyhrát, 1x remízovat a 2x prohrát. Klukům z TJ Sebuzína 1 se podařilo postoupit ze skupiny, kdy 3x vyhráli a 1x prohráli a mohli, tak hrát o medaile. V semifinále dokázali překvapit a postoupili přes TJ Chlumec do velkého finále, kde opět dokázali vyhrát, nad neporazitelným týmem turnaje BOBO team a mohli se tak radovat z prvního místa. Chtěl bych poděkovat všem našim klukům za účast na turnaji a taky TJ Povrly, za kvalitní turnaj.