Sezóna 2014/15

TJ Sebuzín –  TJ Skorotice   9:0  (5:0)
branky domácí :  8.min a 56. min A. Schmidt, 29. min a 37. min P. Kolátor, 32. min a 51. min J. Ehl, 45.min P. Burgr, 60.min a 63. min Z. Kubát, 
Sestava: J. Marek – Z. Kubát, L. Lenc, J. Lacina, T. Vodrážka – V. Čapík, P. Burgr, P. Jaroš, P. Kolátor(52. min M. Sýs), A. Schmidt(80.min V. Strnad)
Hodnocení celkové.
Zavítalo k nám poslední mužstvo v tabulce II. Třídy. Tento tým je právem na tomto postu a jeho herní schopnosti dopadly až na dno. Předvedlo výkon staré gardy.
Hodnocení jednotlivců podle názoru trenéra.
Brankáři:
J. Marek – málo práce, jen cílené odkopy trénovat.
Hráči:
J. Lacina – splnil vše co jsem požadoval, pokryl mladého Koubka, který si nic nevytvořil, jen zlepšit střelbu z dálky na bránu.
L. Lenc – řídil obranu proti špatnému soupeři, dobře i to se cení, jen proměnit gólové příležitosti a bylo by to lepší.
Z. Kubát – že bych poznával hráče podzimu, nebo je to jen zapříčiněné horším mužstvem, dvě hezké střely v rozpětí tří minut proměněné v branky, fotbal se hraje 90 minut.
T. Vodrážka – bek, který dobře brání, jistota v zadních řadách.
P. Burgr – svědčí mu vůdčí role, zodpovědný, možná tou páskou na ruce, dařilo se mu v útočné fázi. 
A. Schmidt – velmi slušný výkon jako útočné eso v rukávu, důležitá první branka, kterou dal.
J. Ehl – další dvě branky na jeho kontě, dobrý, ale mohl jich dát více a konkurovat nejlepším střelcům této třídy.
P. Jaroš – dobrá rozehra, pozor na ztráty ve středu hřiště. 
V. Čapík – pozor na přihrávky zpět, bojovnost dobrá, ještě více přímočaře na bránu, chyběl jen gól, nevím zda to zvládne proti silnému soupeři, ale prostor určitě dostane.
P. Kolátor – dobrý při zakládání rychlých protiútoků, v obrané fázi horší, konečně gól a dva.
M. Sýs – fotbalista, který má dobrou ránu levou nohou, dobré střely na bránu a centrované balóny.
V. Strnad – nehodnocen, odehrál příliš málo času, jedna střela, měla být lépe umístěna. 
Hlavní rozhodčí: bez zjevných přešlapů, mladý získává zkušenosti. 
 
12.4.2015
TJ Chlumec ,,B,, –  TJ Sebuzín   3:2  (2:1)
branky domácí :  12.min, 36.min, 48. min,  hosté:   17. min a 69. min J. Ehl,
žlutá karta : J. Ehl, T. Vodrážka,
 
Sestava: K. Marek (12. min V. Dvořáček) – P. Smatana, L. Lenc, Z. Kubát, T. Vodrážka- J. Světlý (59. min V. Čapík), P. Burgr, V. Purkard(52. min P. Kolátor),  A. Schmidt- J. Ehl, P. Jaroš
 
trenér:V. Strnad
Hodnocení jednotlivců podle názoru trenéra.
Brankáři:
J. Marek – obětavý zákrok, nemohl zabránit gólu, zraněn hned ve 12. minutě zápasu.
V. Dvořáček – je potřeba více řídit obranu a hlavně řvát. Je schopen chytit neuvěřitelné věci, ale i pustit.
Hráči:
P. Smatana – měl by více řídit obranu, v této půlce sezóny se obraně nedaří ve venkovních zápasech pod jeho taktovkou.
L. Lenc – zápas blbec, nepodařené utkání z jeho strany, podíl na dvou obdržených brankách.
Z. Kubát – nejlepší hráč podzimu, jeho centry i góly rozhodovali zápasy, momentálně zaostává za ostatními, jeho centry postrádají přesnost a hra neodpovídá jeho kvalitě.
T. Vodrážka – v tomto zápase bez zjevných chyb, na jaře hraje ve slušné formě.
J. Světlý – jako pravý záložník málo využívá svou stranu, tlačí se do středu hřiště, není vidět hrozba v útoku z pravé strany. Dokáže hrát lépe.
P. Burgr – bojovník, ale skočí každému na jakýkoli náznak kličky, špatná střelba a je poznat, že netrénuje, kontakt s balónem se zhoršil.
V. Purkard – každý zápas v jiné formě, možná limitován zraněním, střed neobsazen a tlačí se do zakončení, což je dobré, ale v obranné fázi už horší.
A. Schmidt – nabuzený až příliš na tento zápas, vázne kombinace se záložní řadou, měl by být žolíkem týmu, ale zatím nepředvádí výkon, který ho zdobil na podzim.
J. Ehl – je určen dávat góly, to dělá, ale rozjíždí se pomalu v této půlce sezóny, jsem zvědav, kdy to vygraduje.
P. Jaroš – též tahoun podzimu, nedaří se mu střelecky, zahazuje jednu loženou šanci za druhou. To sráží mužstvo na kolena. Daří se mu na góly přihrávat, má velkou úspěšnost v tomto ohledu.
V. Čapík – má chvíle, kdy nezahraje nic a pak zase ukáže to nejlepší co umí. V zápase gólová šance neproměněná. Mužstvo trpí po neproměňování brankových šancí.
P. Kolátor – měl udělat zázrak, který se mu nepovedl. Nedává góly, rád přihrává a to není dobré, měl by být trocha sobec. Není moc na tvrdé souboje, pokud do něho někdo zajede má po fotbale.  
Hlavní rozhodčí: bez komentáře, zjevně nám nepřejí.
 
 
18.4.2015
TJ Sebuzín –  TJ Povrly   3:0  (3:0)
Branky domácí :  4.min Lenc, 16.min Jaroš, 24.min Smatana, 
žlutá karta : Světlý,
 
Sestava: J. Marek – P. Smatana, L. Lenc, J. Lacina, T. Vodrážka- J. Světlý (57. min Z. Kubát), P. Burgr, V. Purkard, A. Schmidt(57.min V. Čapík), P. Jaroš(78. min M. Sýs), J. Ehl
 
                                                                                                                   trenér:V. Strnad
 
 
Začátek takového zápasu by si přál každý trenér. Hned ve 4. minutě jsme vedli po rohovém kopu Jaroše a nádherné hlavičce Lence. Dobrá hra směrem dopředu pokračovala. Dostávali jsme soupeře pod tlak a ten kupil chyby. Hostující obrana udělala další osudnou chybu a to, když balón hlavou nasměrovala před svého brankaře. Zde pohotový Jaroš zakončil z malého vápna do brány. Naše aktivita v útočné fázi byla drtivá. Uběhlo pár minut a kopali jsme přímý kop ze strany. Ten rozehrával náš střelec z předchozího zápasu Smatana. A co se nestalo. Jeho čechrovaný balón zapadl opět do sítě. 3:0 jako nic a zápas jsme drželi pevně v rukou. První půle dospěla do svého konce už jen udržovací hrou z naší strany. Ve druhém dějství jsme stále hráli aktivně. Hosté se začali více prosazovat ve středu hřiště a nastal boj. Vyrovnaná druhá půle už nic vážného nepřinesla. Jen za zmínku stojí strkanice uprostřed hřiště mezi naším hráčem Světlým a jedním hostujícím, kde náš hráč se štěstím vyfasoval žlutou kartu a ne červenou. Sportu zdar a fotbalu zvlášť.    11.4.2015
TJ Svádov-Olšinky –  TJ Sebuzín   3:2  (2:0)
branky domácí :  17.min, 26.min, 51. min,hosté:   59. min P. Smatana, 77. min P. Burgr,
Sestava: Dvořáček – P. Smatana, Z. Kubát, J. Lacina, T. Vodrážka(46. min P. Kolátor)-Schmidt, J. Světlý (75. min M. Sýs), P. Burgr, V. Purkard, P. Jaroš(67. min V. Čapík), J. Ehl
                                                                                                                    trenér:V. Strnad
Tento zápas ukázal rozdílné dva poločasy fotbalu. První půle měla jednoznačného vítěze v podání domácích hráčů. Ukázali nám, jak se dá lehce přijít k dvou gólovému vedení v utkání. Po chvilkovém přetahování hry uprostřed hřiště, kopali rohový kop a ten nám poslali do brány. Uběhlo pár minut a po střele z dálky jsme znova inkasovali. Domácí z podporou větru nás přehrávali a bylo štěstí, že nepřidali více svých brankových příležitostí. Vstup do druhé půle, jak ze špatného snu. Tentokrát se vyznamenali rozhodčí. Po vymyšleném faulu odpískali pokutový kop a ten skončil v naší síti. Tři inkasované branky položí z devadesáti procent jakékoli mužstvo. Nás ta křivda nakopla a začali jsme hrát. Přehrávali jsme soupeře snad ve všech směrech. To se potvrdilo první brankou v náš prospěch. Přímí kop, který zahrával Smatana nejdříve poslal do postavené zdi a následnou dorážku, už poslal do brány. Bylo tu snížení na 3:1. Tlačili jsme soupeře a ten tvořil chyby. V 77. minutě Burgr přízemní střelou, též z dálky přidal druhý gól. Do konce zápasu zbývalo ještě několik minut. Šance ke vstřelení vyrovnávací branky byly obrovské. Jediný kdo byl proti byl domácí brankář Paseka, který předvedl vynikající výkon a domácí se radovali ze zisku tří bodů.     
 
 
4.4.2015
TJ Sebuzín –  TJ Přestanov „B“   4:2  (0:0)
Branky domácí :  49.min a 87. min Ehl, 57.min Burgr, 66. min Lenc,hosté:   61. min, 90. min,
 
 žlutá karta : Vodrážka, Ehl,
Sestava: J. Marek – P. Smatana, L. Lenc, Z. Kubát, T. Vodrážka- J. Světlý (65. min A. Schmidt), P. Burgr, V. Purkard, P. Kolátor, P. Jaroš(85. min V)
trenér:V. Strnad
První poločas z hlediska hry spadl pod průměr II. třídy. Celková hra neodpovídala hráčské kvalitě obou mužstev. Ojedinělé příležitosti týmů by se dali spočítat na prstech jedné ruky. Bylo znát na domácích příznivcích veliké zklamání z fotbalu. Bojovnost chyběla, krása a lehkost se vytratila. Zapomenout na prvních 45 minut fotbalu.
 
Po zhodnocení v kabině a nenalezení nic pozitivního z první půle, jsme si řekli, že takhle ne. Druhý poločas začal dobře. Hned úvod nám vyšel. Soupeře jsme přitlačili na jeho polovině. Po dobré individuální akci Kolátora a odraženém míči nám soupeř daroval úvodní branku. Gól Ehla nastartoval brankové hody druhého poločasu. V 57. minutě vyslal Burgr nechytatelnou střelu na hostující bránu a bylo to 2:0. Přestanov o 4 minuty později zahrával kop po faulu na naší bránu a gól, který jsme inkasovali je nabudil. Konečně se něco dělo na hřišti. Uběhlo pár minut a roh, který byl v naší režii dostal Lenc hlavou do brány. 3:1 pro nás. Šancí přibývalo na obou stranách. V poslední pětiminutovce se událo také hodně. Nejprve Ehl svým druhým gólem pojistil naše vedení a v 90. minutě hosté z dálky zkorigovali výsledek na 4:2. Výhra dobrá a doufám, že tu zataženou ruční brzdu mužstva odbrzdíme.       

29.3.2015
TJ Mojžíř –  TJ Sebuzín   5:2  (2:1)
branky domácí :  13.min, 45.min, 53. min, 59. min, 87. min hosté:   23. min V. Purkard, 90. min J. Ehl,
 
 žlutá karta : L. Lenc,
          
Sestava: Dvořáček – P. Smatana, L. Lenc, J. Lacina, T. Vodrážka- J. Světlý (46. min Z. Kubát), P. Burgr, P. Jaroš, V. Purkard(58. min V. Čapík), J. Ehl trenér:V. Strnad
Nedělní, venkovní zápas měl prověřit naší připravenost proti soupeři, který hraje v horních patrech tabulky okresu. Mojžíř je velice silný na své domácí půdě a venku zpravidla hraje o poznání hůře. Špatné počasí přilákalo hojný počet lidí na tento duel. Z naší strany první půle zlá. Neustále jsme byli pod tlakem a kupili chyby. Tyto chyby dopomohli domácím k režírování hry, která vyústila v jejich brankové hody. Ani ve druhé půlce zápasu jsme nepředvedli oslnivý výkon. V celku nepovedené utkání. Špatné počasí, špatná hra a ztracené body. Další lekce z produktivity gólových šancí od soupeře. Pro další zápasy je potřeba zapojit srdíčko a bojovnost na všech hráčských postech.             
 
 
 
21.3.2015
TJ Sebuzín –  Velké Chvojno   2:0  (0:0)
branky:  71.min A. Schmidt, 79.min P. Burgr,
Sestava: J. Marek- P. Smatana, Z. Kubát, J. Lacina, T. Vodrážka- J. Světlý (66. min V. Čapík), L. Lenc, P. Burgr, P. Jaroš, V. Purkard, J. Ehl (46. min A. Schmidt), 
trenér:V. Strnad
Zimní spánek skončil a čekal nás test v podobě prvního mistrovského zápasu. Utkání začalo hodně nervozně z obou stran. Nedařila se hra a obě mužstva předváděla výkon pod svoje kvality. Hodnocení diváka jasně a stručně – nedalo se na to koukat. Cíl byl jasný. Do druhé půle provést něco s kvalitou zápasu. Naše mužstvo nezaskočil soupeř, ale terén. Špatná přihrávka, špatné zpracování i špatné zakončení na našem domácím hřišti to se nesmí do budoucna opakovat.
 
V kabině vzpláli emoce některých hráčů. Po zklidnění a vyříkání si chyb došlo na  povzbuzující slova. Pokud to nepůjde herně musíme to napravit bojovným výkonem. Začátek druhé půle, byl malinko lepší. Začali jsme makat a přišli i šance. Střídání lehce oživilo hru. V 71. minutě  se po faulu na V. Purkarda kopal přímí kop. Míč po odrazu skončil před Schmidtem a ten prvním jarním gólem v mistrovském zápase otevřel skóre v náš prospěch. Uběhlo pár minut a rychlý útok vyústil ve druhou branku. Balón putoval po ose V. Purkard – A. Schmidt – P. Burgr. Posledně jmenovaný sváteční střelec překonal brankaře.  Hosté po celou dobu hry měli několik příležitostí ke vstřelení branky. Tyto možnosti pochytal J. Marek. Vítězství dobrý, ale máme co zlepšovat.
 
 
 
 
Tréninky měsíc duben
 
 1.4. 2015 od 18.00 hod
 7.4. 2015 od 18.00 hod
 9.4. 2015 od 18.00 hod
15.4. 2015 od 18.00 hod
16.4. 2015 od 18.00 hod
21.4. 2015 od 18.00 hod
22.4. 2015 od 18.00 hod
28.4. 2015 od 18.00 hod
30.4. 2015 od 18.00 hod
 
15.11.2014
TJ Sebuzín – TJ FK Malečov  2:1  (0:1)
branky: 46. minuta J. Ehl, 70. minuta Z. Kubát,
             hosté: 37. minuta        
 Sestava: J. Marek – P. Smatana, Z. Kubát, B. Kubát, J. Lacina – V. Čapík ( 45. minuta J. Světlý ),  V. Purkard, P. Burgr, A. Schmidt (56. minuta P. Kolátor), – J. Ehl, V. Focke (69. minuta T. Vodrážka)
                                                                                              Trenér: V. Strnad
Poslední podzimní zápas od 13.30 hodin, na domácím hřišti, soupeř z Malečova a závěrečné posezení našeho mužstva to byl harmonogram sobotního dne. Malečov potvrzoval v posledních kolech stoupající výkonnostní tendenci. Snažili jsme se rozhodnout hned v úvodu zápasu a to hrou na tři útočníky. Hosté přečkali náš nápor a začali vystrkovat růžky. Naše hra se vrátila zpět do starých kolejí, začali jsme hrát zezadu a čekat na šanci, která by znamenala změnu skóre. Hosté přitlačili a byli čím dál důraznější a nebezpečnější. Za to naše hra upadala. Vytvářeli jsme spoustu nepřesností, byli v osobních soubojích slabší a ohrozit bránu nedokázali. Vše se nám vymstilo, kdy naše naivní hra dokonala zkázu prvního poločasu. Po naší nepodařené rozehrávce, hostující hráč ze střední vzdálenosti vyslal na naši bránu střelu a ta zapadla k tyčce. Gól, který jsme obdrželi byla pro nás sprcha. Do konce první půle jsme nic nevymysleli. V kabině proběhlo pár přísnějších slov a pokus o nabuzení mužstva do zbytku zápasu. Vstup do druhého poločasu z naší strany byl zase famózní jako v utkání s Tisou. Po první minutě to přišlo. Burgr zahrával přímý kop z dálky. Jeho střela orazítkovala horní břevno malečovské brány a dobíhající Ehl srovnal stav na 1:1. Tento gól prospěl našemu mužstva jako živá voda. Hra se zlepšila, byli jsme nebezpečnější a o trochu lépe kombinovali. Bojovný výkon předváděli obě mužstva. Udělali jsme několik změn a to nám přineslo štěstí. V 70. minutě centroval Z. Kubát do vápna míč a ten k úžasu všech fanoušků a hráčů prošel až do brány. Vedení 2:1 a parádní obrat. Do konce zápasu minuty ubíhali velmi pomalu. Na obou stranách se hrálo nervózně. A pak to přišlo. Závěrečný hvizd rozhodčího, udělal tečku za posledním zápasem podzimu. Výhra 2:1 a obrovská oslava vypukla. Podzim strávíme na prvním místě tabulky. Obrovský aplaus pro hráče od našich fanoušků a nechyběl ani dort pro vítěze. 
 
 
 
 
 
 
8.11.2014
TJ Spartak Tisá – TJ Sebuzín   1:3  (0:0)
Branky: 51. minuta J. Světlý, 56. minuta A. Schmidt, 75. minuta J. Ehl,
             domácí: 81. minuta
žlutá karta :  Kubát Zdeněk         
 Sestava: J. Marek – P. Smatana, Z. Kubát, B. Kubát, P. Burgr – J. Světlý ( 54. minuta P. Kolátor),  V. Purkard, A. Schmidt, P. Jaroš – J. Ehl (85. minuta V. Čapík), V. Focke (80. minuta T. Huml   Trenér:V. Strnad
 
Vše začalo v ranních sobotních novinách ústeckého deníku. Zde proběhla informace o fotbalovém utkání dvou týmů, kteří okupují čelo okresního přeboru. Měl to být pikantní souboj obrany Sebuzína a útoku Tisé. Na podporu našich hráčů, byl vypraven autobus s fanoušky. Tento dopravní prostředek ze zcela zaplnil a nebylo v něm volné místečko. Obrovská podpora pro nás směřovala do Tisé. Zápas o první příčku začal taktickou bitvou na těžkém terénu. Ani jeden tým se nepouštěl do zbrklé hry. Převážně se hra v prvním poločase odehrávala ve středu hřiště, kde byla plná osobních soubojů. Obě mužstva se oťukávala a zjišťovala co si mohou na hřišti dovolit vůči soupeři. Domácí vyslali na naší bránu dvě nebezpečné střely, které si pohlídal náš brankář. Naše ohrožení domácí branky vždy zachytila dobře fungující obrana. Poločas 0:0.
Vstup do druhého poločasu z naší strany byl famózní. Začali jsme dobře kombinovat a vyplatilo se. V 51. minutě se na středu velkého vápna objevil J. Světlý a střelu, kterou poslal směrem na bránu tečovali domácí a ta zapadla k pravé tyčce. Vsítil tak nečekaný první gól. Přišla obrovská radost hráčů, kterou v hledišti podpořili fanoušci. Domácí ve snaze podpořit útok, vystřídali nové hráče. Naše hra držela domácí dále od naší brány. O pět minut později jsme zahrávali rohový kop. Balón propadl k volnému A. Schmidtovi a ten nezaváhal. Druhý gól pro nás a domácí v šoku. Další obrovská radost pro sebuzínské příznivce. Tisá vrhla všechny síly okamžitě do útoku. Ohrožovali naši bránu z větší dálky i zblízka, ale výborně chytající J. Marek nedopustil změnu skóre. Podnikali jsme rychlé protiútoky. V 75. minutě, po faulu na našeho hráče, zahrával ze strany kop Z.Kubát a přetažený centr hlavou vrátil V. Focke před bránu. Zde osamocený J. Ehl přidal třetí gól a domácí padli na kolena.  Závěrečná patnáctiminutovka byla hodně emotivní, jak z naší strany, tak ze strany domácích. V 81. minutě jsme udělali jedinou chybu v zápase. Centr, který poslal hráč do našeho vápna a zde špatně pohlídaný útočník vsítil gól. Úprava skóre na 3:1 a závěr zápasu.
Předvedli jsme pořádnou děkovačku našim fanouškům za jejich podporu v hledišti. Oslava byla obrovská. Zápas o první příčku tabulky nám vyšel na jedničku. Čeká nás o sobotě poslední zápas podzimu a to v domácím prostředí. 
 
1.11.2014
 TJ Sebuzín – FK Slovan Chabařovice  1:0  (1:0)
branky: 18. minuta V. Purkard
žlutá karta: Ehl, Čapík,
Sestava: J. Marek – P. Smatana, Z. Kubát, B. Kubát, A. Schmidt – J. Světlý (65. minuta V. Čapík), P. Burgr, V. Purkard, P. Jaroš (88. minuta T. Vodrážka), – J. Ehl (71. minuta T. Huml), V. Focke (82. minuta P. Kolátor)                                                              Trenér:V. Strnad
O víkendu proběhlo podzimní domácí utkání o druhé místo tabulky. Obě mužstva předvádějí výborný fotbal a dal se očekávat vyrovnaný souboj. A také to tak bylo. První půle začala velice dobře z naší strany. Dvě gólové příležitosti zlikvidoval hostující brankář. Hosté se osmělili a předvedli také dvě dobře zakončené akce. V 18. minutě proběhla klíčová příležitost celého utkání. Ehl vybojoval míč a přihrál volnému Fockemu, ten poslal přízemní střelu z velkého vápna na hostující bránu. Tuto střelu brankař vyrazil před sebe a dobíhající Purkard dorazil balón do brány. Výborně, vedení 1:0. Poločas se dohrával většinou ve středu hřiště, kde proběhla řada tvrdých soubojů. Výborná domácí návštěvnost, držela naše hráče v euforii. Druhý poločas měl divákům nabídnout bojovný výkon na hřišti. Hosté se do nás zakousli a drželi nás neustále pod tlakem v obrané fázi. Mezi tím probíhal hlasový souboj v hledišti mezi domácími a hostujícími fanoušky. Zápas gradoval. Provedli jsme změny na hřišti a nové síly nezklamali. Drželi krok v tomto vypjatém zápase s hostujícími hráči. Utkání se pomalu blížilo ke svému konci a stále jsme drželi vedení 1:0. Přiostřilo se i na hřišti a trojice rozhodčích si udržela pořádek. Konec. Tři body a jízda na vítězné vlně pokračuje.   
V sobotu  nás čeká zápas podzimu. Šlágr kola v Tisé.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tréninky : 4.11. od 19 škola Mírova, 13.11 od 18:00 škola Mírová – 20 kč sebou
 
25.10.2014
TJ Spartak Valtířov – TJ Sebuzín   0:5  (0:1)
branky: 2. minuta P. Jaroš, 64. a 89. minuta A. Schmidt, 77. minuta Z. Kubát,85.minuta J.Ehl
 Sestava: J. Marek – P. Smatana, Z. Kubát, B. Kubát, J. Lacina – J. Světlý (60. minuta J. Ehl), P. Burgr, V. Purkard, A. Schmidt, – P. Jaroš, V. Focke (80. minuta V. Čapík)                                                                         Trenér:V. Strnad
 
Zápas s Valtířovem měl nabídnout vyrovnaný zápas, protože obě mužstva okupují přední příčky tabulky okresního přeboru. Začátek utkání se vydařil náramně. Už ve druhé minutě jsme uštědřili soupeři první ránu. Na pravém křídle se nádherně uvolnil V. Focke a poslal centrovaný balón před branku domácích. Zde V. Purkard se pokoušel dostat míč za záda brankaře. Ten ještě dokázal odvrátit nebezpečnou situaci, ale na dorážku P. Jaroše už neměl. Brzké vedení nás uklidnilo. Obě mužstva hrála dobrý fotbal. Přečkali jsme nápor domácích a ustáli jejich gólovou šanci. Přestávka měla napomoci oběma týmům nabrat síly do druhého poločasu. Druhý poločas začal zase vyrovnanou hrou z obou stran. Provedli jsme střídání a tento tah se nám vydařil. Naše hra začala být pro domácí nebezpečná. Po rohovém kopu, který zahrával P. Jaroš a další dorážce míče v malém vápně skoroval A. Schmidt a to vše v 64. minutě zápasu. Domácí vzápětí promarnili svoji největší gólovou příležitost a dál se trápili. Další hřebíček jsme zatloukli v 77. minutě. Z. Kubát poslal dlouhý centrovaný balón do malého vápna a ten propadl do branky. Vedení 3:0. Naše mužstvo jako polité živou vodou začalo hrát a domácí rezignovali. Akce v 85. minutě byla rychlá. P. Smatana poslal dlouhý balón do velkého vápna domácích a zde J. Ehl prodloužil hlavou míč do brány. Poslední hřebíček jsme zatloukli v 89. minutě. V. Čapík vybojoval balón a poslal přihrávku dobře hrajícímu A. Schmidtovi a ten přidal svůj druhý gól. Pro nás paráda, pro domácí krach.
V sobotu od 14 hodin hostíme dalšího adepta na postup do vyšší soutěže a to Chabařovice. Prosím přijďte podpořit naše hráče. Zároveň prosím všechny děti, kteří trénovali v Sebuzíně na hřišti, aby dorazili podávat balóny ze zázemí. Díky.
 
 
 
18.10.2014
SKP Sever – TJ Sebuzín   1:3  (1:1)
branky: 8. minuta V. Focke, 58. minuta P. Jaroš, 90 minuta J. Světlý,
červená karta : domácí 89. minuta         
 
 Sestava: J. Marek – P. Smatana, Z. Kubát, B. Kubát, J. Lacina – V. Čapík ( 52. minuta P. Kolátor), P. Burgr, V. Purkard, A. Schmidt (65. minuta J. Světlý), – P. Jaroš, V. Focke     Trenér:V. Strnad
Domácí hřiště celku SKP, je umělá tráva. Tvrdý povrch nemusí vyhovovat každému hráči. Výhodou je rychlejší hra a rovný terén. Vlítli jsme do začátku utkání velmi dobře. Hráči přitlačili domácí mužstvo na jejich vlastní polovinu a posílali jeden balón za druhým směrem k brance. To samozřejmě přineslo pro nás vedení v 8. minutě. Zahrávali jsme přímí kop Z. Kubátem z poloviny hřiště. Míč dolétl do malého vápna, kde nadělal domácímu brankaři obrovské problémy. Důrazně dobíhající V. Focke dorazil míč do brány. Výborný začátek. Hra se vyrovnala a domácí začali vystrkovat růžky. Naše obrana fungovala dobře. Obě mužstva hrála většinou ve středu hřiště a málo ohrožovala brankaře. Když, jsme se chystali na přestávku v poločase fotbalu, domácí po naší ztrátě míče na půlce rychle zaútočili. Vymyšlený faul na hranici velkého vápna a velice dobře kopnutý přímý kop, srovnal stav na 1:1. Druhý poločas začal obdobně jako první. Tlačili jsme všechny balóny dopředu, ale bez efektu. Na obou stranách proběhlo střídání. V 58. minutě proběhla akce kulový blesk. J. Marek – výkop – V. Focke – prodloužil balón – P. Jaroš – gól. Posledně jmenovaný prošel individuálně, až do brány a vsítil druhou naší branku. Hezká fotbalová akce. Domácí se vrhli do útoku a dařilo se jim nebezpečně ohrožovat naší bránu. Pomalu se blížil závěr utkání a nervózní hráči na obou stranách tvořili chyby. Dopadlo to lépe pro nás. Po jednom rychlém útoku inkasoval hráč domácích červenou kartu. V 90. minutě následoval z naší strany poslední rychlý protiútok, který vedl ke vstřelení třetí branky. P. Kolátor našel před bránou volného J. Světlého a ten přidal gól. Povedené utkání z naší strany přineslo tři body do tabulky.
 
V posledních čtyřech kolech, před zimní přestávkou, si to rozdají mužstva, které okupují přední příčky okresu. Zajíždíme do Valtířova, hostíme Chabařovice a hrajeme v Tisé. Též si to rozdají mezi sebou všechny jmenované celky. Poslední kolo doma hostíme Malečov. Tyto zápasy určí podzimního krále okresu.   
 
 
 
11.10.2014
TJ Sebuzín – FK Malé Březno    2:0 (2:0)
branky domácí: 24. minuta J. Ehl, 27. minuta A. Schmidt
Sestava: J. Marek – P. Smatana, Z. Kubát, B. Kubát, J. Lacina – V. Čapík (55. minuta J. Světlý), P. Burgr, V. Purkard, A. Schmidt (80. minuta T. Vodrážka), – P. Jaroš (70. minuta P. Kolátor), J. Ehl (70. minuta V. Focke)                                  Trenér:V. Strnad
 Žluté karty: Purkard, Smatana 
Sobotní domácí zápas jsme začali vesměs se všemi hráči. Stále chybí jen zraněný L. Lenc, který má poraněné koleno. Před slušnou domácí návštěvou, začal duel proti Malému Březnu. Začátek naznačoval vyrovnaný zápas. Hosté svou rychlostí nebezpečně hrozili v útoku. My dobře bránili a přecházeli do postupného útoku. Dvacet minut se hra přelévala z jedné strany na druhou, po té přišla naše chvíle. Hosté zaváhali v obraně. Čapík atakoval jednoho z obránců a vybojoval balón. Předložil přihrávku lépe postavenému Ehlovi, ten nezaváhal a skóroval. Na časomíře uběhli pouhé tři minuty a z levé strany ofenzivně laděný obránce B. Kubát odcentroval míč před bránu. Zde Jaroš  naservíroval balón Schmidtovi a ten přidal druhý gól. V rozmezí několika minut jsme strhli vedení na svou stranu.  
Zaměřit se na obranu a přidat rychlé výpady na branku hostí to měl být cíl do druhého poločasu. Udělali jsme výměnu útočné dvojice, která odehrála velice slušné utkání. V obrané činnosti nás držel nad vodou dobře hrající Lacina, který uhlídal nejlepšího loňského střelce okresu. Po taktické stránce jsme ve druhém poločase odvedli dobrou práci a neinkasovali branku. Vcelku povedené utkání a výhra 2:0 nás stále drží na vrcholu tabulky okresu.
Musím vyzdvihnout domácí fanoušky, kteří nás povzbuzovali po celou dobu tohoto klání. Dva další  zápasy sehrajeme ve venkovním prostředí.
 
 
 
 
 
 
4.10.2014
TJ Skorotice – TJ Sebuzín      0:1  (0:0)
branka: 90. minuta V. Focke
žluté karty: V. Focke, J. Dvořák, B. Kubát
Sestava: V. Dvořáček – P. Smatana, B. Kubát, J. Lacina, Z. Kubát – J. Dvořák (55.min T. Huml), P. Jaroš, A. Schmidt, J. Kubát – V. Focke, J. Ehl         trenér: V. Strnad
Začátek zápasu od 16 hodin. Sraz mužstva o hodinu dříve. Takové instrukce dostali hráči před tímto duelem. Stalo se něco, co se stane snad jednou za život a každého trenéra to srazí na kolena. Na zápas nedorazili čtyři hráči. Prvotní informace, dopravní nehoda a všichni odvezeni záchranou službou na vyšetření. A začalo telefonování. Příslib rozhodčích zněl, že je možné tento zápas přeložit za téhle nenadálé situace. Přeložení zápasu do pracovního týdne by byl obrovský risk. Podařilo se svolat hráče a my mohli odehrát toto těžké utkání ve Skoroticích.
Zápas na tvrdém a ne moc kvalitním terénu začal taktickým bojem ve středu hřiště. Na ploše se odehrával jeden souboj za druhým. Fotbal moc krásy nepobral. Ojedinělé šance na obou stranách by se dali spočítat na jedné ruce. Domácí mužstvo Skorotic je mladé a nepobralo moc disciplíny. Naše snaha se vyplácela, nedostat branku a udržet se ve hře o body. Poločas 0:0. 
Během zápasu jsme zjistili, že kluci při dopravní nehodě utrpěli naraženiny a odřeniny. Byli propuštěni z nemocnice domů. To byla pro nás dobrá zpráva.
Druhá půle pokračovala ve stejném duchu jako první. Rozhodčí začal udělovat žluté karty na obou stranách. Domácí občas zahrozili, ale ne tak dobře, aby se měnilo skóre. Když už jsme přemýšleli, kteří hráči půjdou do penaltového finále, neočekávaně se urodila šance. Naše mužstvo si počkalo do 90. minuty, kde předvedlo výpad středem hřiště. Střelu Ehla z velkého vápna ještě brankář domácích vyrazil. Ta se odrazila přímo k našemu hráči a ten nezaváhal. Branka, kterou vsítil Focke byla vítězná a poslala domácí do kolen. Je pravdou, že tomuto utkání by slušela remíza, ale štěstí se přiklonilo na naší stranu.
Sobotní domácí duel odehrajeme se všemi hráči. Pozvánka na domácí utkání od 16 hodin. 
 
 
 
 
30.9.2014
TJ Povrly – TJ Sebuzín   3:2 np (0:1)
branky: 37. minuta J. Světlý, 70. minuta penalta V. Purkard
žluté karty : Jaroš, Světlý         
Sestava: J. Marek – P. Smatana, Z. Kubát, B. Kubát, J. Lacina – J. Světlý , A. Schmidt, V. Purkard, P. Jaroš, – J. Ehl(84. minuta V. Čapík) V. Focke     Trenér:V. Strnad
Úterní dohrávka venku v Povrlech a od 16 hodin. Čekali jsme problémy se sestavou, protože odehrát zápas v týdnu je vždy složité. Příjemné překvapení bylo, že ze základního kádru vypadl jen jeden hráč. Počasí tentokrát neovlivnilo zápas. Začátek utkání z obou stran opatrný. Obě mužstva čekala na konkrétní chybu jednotlivých hráčů, která by znamenala změnu stavu v utkání. Bojovný výkon z naší strany byl dobrý. Začali jsme se tlačit do šancí a jedna důležitá přišla. Ve 37. minutě dostal přihrávku na velké vápno J. Světlý a přesnou střelou po zemi na zadní tyč překonal brankaře. To znamenalo vedení 1:0 pro nás. Na každé straně bylo k vidění několik šancí, ale bez gólového efektu. 
Po přestávce domácí celek provedl změny v sestavě a začal se herně probouzet. Tlačil všechny balóny do vápna. Po jednom rohovém kopu se mu to podařilo. Inkasovaná branka do naší sítě ho více nabudila. Naše hra byla založená na rychlém protiútoku a to se nám dařilo. Chyběla jen koncovka, která by vedla náš tým k vítězství. Po jednom našem úniku fauloval domácí brankář Ehla v pokutovém území a rozhodčí odpískal penaltu. V. Purkard překonal brankaře hnedle dvakrát, protože rozhodčí nechal kop opakovat znova pro postavení hráče v pokutovém území. Vedli jsme 2:1 a zdálo se že máme hru v našich rukou. Domácí začali vysouvat hráče dopředu a nepůjčili nám míč. Z naší strany přišel vždy jen osvobozující odkop balónu. Když zbývali do konce dvě minuty, domácí předvedli kombinaci z pravé strany a poslali centr před naší branku. V brankovišti jsme udělali nechtěný faul a rozhodčí odpískal pokutový kop. Došlo ke srovnání stavu na 2:2 a utkání bylo rozhodčím ukončeno. Šlo se na pět pokutových kopů. Naše mužstvo rozhozené závěrem utkání nenašlo sílu vybojovat druhý bod. Tři neproměněné penalty je moc. Máme bod. Je to obrovská škoda, že jsme toto utkání nedovedli do vítězného konce.   
 
Další zápas nás čeká na hřišti soupeře ze Skorotic a to o víkendu od 16 hodin.   
 
 
 
 
 
27.9.2014
TJ Sebuzín –   TJ Chlumec ,,B,,  6:0 (4:0)
branky domácí: 7.,12.,16. a 40. minuta J. Ehl, 68. minuta V. Focke, 82. minuta P. Jaroš
Sestava: J. Marek – P. Smatana, Z. Kubát, B. Kubát, J. Lacina – J. Světlý (45. minuta V. Čapík),      P. Burgr (55. minuta A. Schmidt), V. Purkard, P. Jaroš, – J. Ehl, V. Focke (70. minuta T. Vodrážka)    Trenér:V. Strnad
Po čtrnáctidenní pauze, kdy jsme odpočívali od fotbalu, hrajeme doma. Hostující celek rezervy Chlumce, je soupeř nečitelný. Nedohrané utkání v Povrlech, díky počasí a domácí prohra se Svádovem v nás zanechal nepříliš dobrý pocit ze hry. V prvním poločase, který jsme rozehráli aktivně, přišla paráda od hráče J. Ehla. Hostující obrana zkoušela vystavovat naše hráče do postavení mimo hru (tzv. ofsajdu) ve velké míře a to se jí nevyplatilo. J. Ehl nastartoval náš úspěch v zápase a prošel touto špatně organizovanou obranou hnedle čtyřikrát. Tři góly v rozmezí dvaceti minut položilo soupeře na lopatky a čtvrtý gól před odchodem do kabin ho dorazil. Přestávka o poločase fotbalu byla pro nás velmi klidná a soustředěná. Prostřídali jsme a poslali čerstvé hráče. Celé mužstvo ve druhé půlce hrálo takticky dobře a výborně bránilo. Hosté se jen ojediněle dostávali k naší brance. Pokračovali ve své špatné hře v obraně a toho jsme využili v náš prospěch dalšími dvěma gólovými příděly do jejich branky. Konečně se trefil V. Focke, který nás táhl střelecky v loňské sezoně. Byla to branka kuriózní. Poslední trefu přidal P. Jaroš po sólovém úniku.
Čeká nás anglický týden. V úterý hrajeme dohrávku v Povrlech od 16 hodin a v sobotu nás čeká též venkovní zápas ve Skoroticích.       
 
 
 
 
 
13.9.2014
TJ Sebuzín – TJ Svádov Olšinky    2:3 (2:1)
branky domácí: 2. a  12. minuta A. Schmidt / hosté: 10.minuta, 57. minuta, 64. minuta
Sestava: J. Marek (72. minuta V. Dvořáček)- P. Smatana (86. minuta T. Vodrážka), L. Lenc, B. Kubát, J. Lacina – V. Čapík (75. minuta Z. Kubát), P. Burgr, V. Purkard, A. Schmidt (66. minuta J. Světlý), – P. Jaroš, V. Focke,    Trenér:V. Strnad
 
V domácím utkání jsme chtěli navázat na vítěznou třízápasovou sérii. Svádov loňskou sezónu odváděl slušnou práci ve vyšší třídě, kde proháněl zdatně své soupeře. Udržet se nedokázal a padl k nám do okresu. Očekával se dobrý fotbal. A to se potvrdilo. Začátek zápasu z naší strany jak ze snu. Hned ve druhé minutě se gólově prosadil Schmidt, který dorazil přihrávku od Jaroše. Hosté se zvedli a po chvíli bylo srovnáno na1:1 po dorážce z malého vápna. Rozehrávali jsme z půle a hra se okamžitě přesunula k hostující brance. Po zahrávaném rohovém kopu Jaroše se znova prezentoval Schmidt gólovou trefou. A vedlo se 2:1. Poté došlo k neproměnění několika gólových šancí z naší strany a to v konečném součtu  hodně mrzelo.
Vstup do druhého poločasu byl z naší strany hodně bojácný. Hosté ukázali jak dát góly během dvaceti minut. Dvě povedené akce a otočili zápas na 2:3. Zatáhli se do obrany a podnikali rychlé výpady na naší bránu. Do konce zbývalo 18. minut. V tu dobu došlo k nešťastné srážce našeho brankaře a hostujícího hráče. Oba utrpěli zranění. Oba odjeli na vyšetření do nemocnice. Marná snaha dovést zápas aspoň do přijatelného stavu  pro nás dopadla špatně. Prohra na domácí půdě hodně mrzí. Ztráta bodů na přední příčky není velká, ale v konečné fázi může mrzet.  
 
V sobotu nás čeká další těžké utkání, tentokrát zajíždíme do Povrlů a od 16.30 hodin se zde budeme snažit uspět.
 
7.9.2014
TJ Přestanov ,,B,, – TJ Sebuzín      0:1 (0:0)
branka: 85. minuta L. Lenc
žluté karty:    J. Ehl
Sestava: J. Marek- P. Smatana, L. Lenc, B. Kubát, J. Lacina – P. Kolátor, P. Burgr, V. Purkard, A. Schmidt, – P. Jaroš (75. minuta J. Světlý), J. Ehl (50. minuta V. Focke),    Trenér:V. Strnad
Na nedělní odpoledne byl přichystán venkovní zápas. Pro nás soupeř, kterého jsme herně neznali a nevěděli o jeho kvalitách. Přestanov ,,B,, v domácím prostředí doplněn o hráče ,,A,, mužstva bude vzbuzovat velký respekt u každého týmu této třídy. A to potvrdil, jak svou hrou na hřišti, tak tvrdostí v osobních soubojích. Velmi vyrovnaný první poločas, plný tvrdých osobních soubojů moc pohledného fotbalu nenabídl.  Za zmínku stojí jen neuznaný gól mužstva Přestanova v naší síti pro postavení mimo hru, tzv. ofsajd . Domácí spustili sprchu neslušných slov na oba rozhodčí, ty jen hleděli a stáli si pevně za svým verdiktem. Do kabin se odcházelo za stavu 0:0 a domácí mužstvo stále zahořkle lamentovalo o neuznaném gólu.
Druhý poločas probíhal ve stejném duchu jako první. Tvrdé osobní souboje na obou stranách se střídali jak na běžícím pásu. V 50. minutě na hřiště přišel střídající Focke. Domácí hrozili rychlým přechodem do útoku po našich chybách. Nedařila se nám ve druhé dvacetiminutovce přihrávka. Nepodařené přihrávky středem hřiště využíval soupeř k ohrožení naší branky. Ustáli jsme tlak a pak to přišlo. Pět minut před koncem utkání jsme zahrávali rohový kop, který soupeř ještě odvrátil. Vzápětí rychlá rozehra a zapomenutý obránce L. Lenc v malém vápně soupeře, hlavou vsítil jedinou branku utkání. To byla sprcha pro soupeře, který opařen už nedokázal s utkáním nic provést. K fotbalu patří i kousek štěstí a začíná se nám pomalu vracet na kopačky. Všem hráčům děkuji za bojovnost a za další zisk tří bodů.
V sobotu nás čeká další těžké utkání, tentokrát v domácím prostředí, kde hostíme od 17 hodin Svádov.
 
  
 
 
 
30.8.2014
TJ Sebuzín – TJ Mojžíř „B“     3:0  (0:0)
branky: domácí 53.min J. Ehl, 61. minuta B. Kubát, 74. minuta L. Lenc,
Sestava: J. Marek- P. Smatana, L. Lenc, Z. Kubát (59. minuta B. Kubát), Lacina jr.- V. Čapík (58. minuta J. Světlý), P. Burgr (80 minuta T. Vodrážka), V. Purkard, A. Schmidt (38. minuta V. Focke), – P. Jaroš, J. Ehl (72. minuta P .Kolátor).    Trenér:V. Strnad
 
Ve druhém kole sezóny jsme v domácím sobotním zápase přivítali rezervu z Mojžíře. Chtěli jsme vstoupit do utkání obrovským tlakem a rozhodnout hned v úvodu. Základní sestava zůstala pospolu z předcházejícího utkání. Na střídání jsme měli pět hráčů, kteří byli stoprocentně připraveni zasáhnou do hry. V začátku zápasu nám soupeř ukázal, jak mají dobře organizovanou obranu. Všechny šance, které jsme měli končili u zadáků a brankaře hostí. První poločas přinesl bojovou hru bez zákeřných faulů. Hosté sporadicky ohrožovali naši branku, ale vytvořili si také pár gólových příležitostí. Do kabin se šlo za stavu 0:0.
Ve druhém poločase se nám povedla úvodní dvacetiminutovka. V 53. minutě se po pravé straně uvolnil dobře hrající Lacina jr., poslal centrovaný balón do velkého vápna, kde V. Purkard hlavou našel Ehla a ten vsítil úvodní branku. Došlo ke střídání nových hráčů, kteří přinesli svěží vítr na hřiště. Náš tlak na soupeře se zvyšoval. V 61.minutě nově příchozí hráč B. Kubát hlavou přidal druhý gól a rázně vykročil za po zápasovou oslavou svých narozenin. Došlo ke zklidnění našeho mužstva. Vytvářeli jsme si šance, které končili jen na brankové konstrukci nebo vedle hostující branky. V 74.minutě předvedl parádní střelu z cca 45m dobře hrající Lenc. Tato nechytatelná střela, která skončila v hostující brance by mohla kandidovat na gól roku. Bohužel ji nezaznamenali žádné kamery a tak si o této střele budeme jen vyprávět. Soupeř rezignoval a my jsme výsledek do konce utkání pohlídali.
 
Další zápas sehrajeme v neděli od 17 hodin v Přestanově, kde změříme síly s domácí rezervou.
 
 
 
 
 
Tréninky měsíc září
 
2.9. 2014 od 18 hod
3.9. 2014 od 18 hod
9.9. 2014 od 18 hod
11.9. 2014 od 18 hod
17.9. 2014 od 17.30 hod
18.9. 2014 od 17.30 hod
23.9. 2014 od 17.30 hod
24.9. 2014 od 17.30 hod
30.9. 2014 od 17.30 hod
2.10. 2014 od 17 hod
 
 
23.8.2014
Velké Chvojno – TJ Sebuzín      1:2  (1:2)
branky: domácí 9.min,18.min a 39.min P. Jaroš,
žluté karty:  hosté V. Purkard, A. Schmidt,
Sestava: J. Marek- P. Smatana, L. Lenc, Z. Kubát, Lacina jr.- V. Čapík, P. Burgr, V. Purkard, A. Schmidt, – P. Jaroš, J. Ehl, střídali:V. Focke, J. Kubát, P. Janda, J. Světlý, trenér:V. Strnad
 
První zápas v nové sezóně 2014/15 na rozjezd je vždy nejdůležitější. Venkovní obzvlášť. Přijeli jsme do Velkého Chvojna, odehrát zápas v dobrém počtu hráčů. Kvalitně našlapaná střídačka vzbuzovala respekt u soupeře. Začátek zápasu z naší strany byl špatný. Nervozita některých hráčů základní sestavy byla znatelná. Samozřejmě se to projevilo v 9. minutě, kdy jsme po rohovém kopu soupeře inkasovali hlavou gól. Dostali jsme facku a ta nás probudila. Začali jsme hrát fotbal. V 18. minutě se povedl přechod do útoku středem hřiště. Po ose Lenc – Ehl – Jaroš, došlo k srovnání stavu na 1:1. Rychlá odpověď na úvodní branku soupeře nás ještě více nakopla. Branku domácích jsme ohrožovali čím dál více. Největší šanci zahodil Ehl, který se ocitl sám před brankařem a ten zlikvidoval tzv. ,,tutovku,,. Tlak z naší strany na soupeře dospěl k druhému gólu a to po nádherné narážečce ze strany Schmidt-Ehl-Jaroš. Vedení 2:1 pro nás. Dobrá práce v první půli znamenala obrat v zápase.
Přestávka nám dodala sílu. V druhé půli došlo k výměně hráčů na hřišti. Hra byla slušná z obou stran. My stoprocentní gólové příležitosti neproměňovali a domácí nás strašili v našem pokutovém území. Drželi jsme hru pod kontrolou a snažili se dovést zápas do vítězného konce, povedlo se.                       
Na úvod tři body – dobrý, ale je to jen začátek. Čeká nás domácí zápas. Pozvánka na sobotu od 17. hodin.
 
 
 
 
Hráčské posily v týmu :
Lukáš Lenc : Hostování do 30.6.2015 z TJ Střekov Osada
Andreas Schmidt : Přestup z TJ Střekov Osada
Jan Lacina : Hostování do 31.12.2014 z TJ Svádov
 
 
 
V sobotu 23.8.2014 od 17:00 odehrajeme první mistrovské utkání ve Velkém Chvojně
 
 
Novinky
 
V prvním přátelském utkání jsme porazili na domácí půdě po dobrém výkonu Trmice „A“ 5:3. V sobotu 9.8 jsme pořádali každoroční turnaj na počest bývalého funkcionáře pana Vavery. Turnaj byl kvalitně obsazen  Modrá, TJ Chlumec „A“ a Výběru. Ve finále jsme porazili TJ Chlumec po penaltovém rozstřelu. V sobotu 16.8 zajíždíme na poslední přípavné utkání do Záhořan. K týmu se připojili tři nové posily, ale nebudeme je ještě jmenovat :D.
 

 
Letní příprava sezóna 2014-2015
19.7.2014 turnaj malá kopaná hřiště Sebuzín
-prosím všechny hráče, aby se zařadili do přihlášených mužstev nebo vytvořili své mužstvo
Prosím vezměte to jako zahájení přípravy.
23.7.2014 trénink hřiště Sebuzín od 18 hod. (běžecká i fotbalová obuv)
26.7.2014 trénink jízda na kole určená trasa sraz hřiště Sebuzín 16 hod.,
– možný přípravný zápas (v jednání)
31.7.2014 trénink hřiště Sebuzín od 18 hod. (běžecká i fotbalová obuv)
3.8.2014 – možný přípravný zápas (v jednání)
6.8.2014 trénink hřiště Sebuzín od 18 hod. (běžecká i fotbalová obuv)
9.8.2014 přípravný turnaj velká kopaná hřiště Sebuzín (čas bude upřesněn, turnaj na celý den)
13.8.2014 trénink hřiště Sebuzín od 18 hod.
16.8.2014 přípravný zápas odjezd na kolech směr Litoměřice zápas od 18 hod.
19.8.2014 trénink hřiště Sebuzín od 18.hod.
21.8.2014 trénink hřiště Sebuzín od 18.hod.
 
23.8.2014 první mistrovské utkání