Hlasujte!

Zdravíme všechny příznivce, fanoušky a hráče našeho fotbalu v Sebuzíně. Máme pro vás anketu na našich stránkách, kde se můžete zúčastnit hlasování. Jedná se o nové fanouškovské šály. Budeme rádi, když se zapojíte všichni.
Anketa kočí v nedělí 23. 2. 2020

Jaká verze šály se Vám líbí ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Představujeme!

V krátkém článku vám představujeme nové tváře Sebuzínského fotbalu, který náš klub TJ Sebuzín na stálo koupil do svých řad. Přejeme Všem hráčům hodně štěstí a úspěchů.
Od Září minulého roku se uskutečnil přestup Tadeáše Hudíka. Dosavadní fotbalovou kariéru prožil v týmu SKP Ústí nad Labem, kde hrával útočníka a ukázal, že umí být i slibným brankářem, který zaskočí, pokud je potřeba. Nechme se překvapit, kde se Tadeáš nakonec usadí v sebuzínském kádru.
Od Září minulého roku se uskutečnil také přestup Michala Jakši. Svojí fotbalovou kariéru začal v MSK Trmice. Hostoval také na Střekově, až nakonec zakotvil ve Vaňově, naposledy v roce 2015.
V roce 2019 se rozhodl znovu oblékat brankářský dres a začala doba sebuzínská.
Z SK Hostovic k nám přichází kamarád a posila do brány Vít Sláma. Svojí kariéru začal ve Svádově. Dále okusil hřiště na Střekově, kde působil pěkných 10 let, potom ve Valtířově a nakonec v Hostovicích. Teď bude hájit svojí svatyni v Sebuzíně.
Poslední hráč, který přestupuje do našeho týmu je Jiří Vávra. Je odchovancem Ústeckého fotbalu, začínal v FK Ravel Junior Ústí nad Labem. Poté působil v FK Ústí nad Labem, až do dorosteneckých let. Přestoupil do SK Hostovice a na roční hostovaní do v FK Jiskra Velké Březno. Teď bude oblékat dres Sebuzína.

Fotbalový ples k 65. výročí založení klubu.

Rádi bychom poděkovali úplně každému za to, jak se náš první fotbalový ples 2020 vydařil. Ať už to byl skvělý moderátor, který nás provedl celým plesem a bavil přítomné, nebo kapela, která hrála celý večer super písničky. Poděkování si samozřejmě zaslouží také obsluha na baru, která nám dodávala do žil nějaký ten alkohol. Velký dík patří taktéž sponzorům, bez kterých by ples mohl jen těžko vzniknout, a kteří nám dodali krásně ceny do tomboly. Děkujeme také všem, kteří se jakkoliv podíleli na organizaci plesu, hlavně Mirka Karbusová a Iveta, kterým vděčíme za nádhernou výzdobu. Ale největší dík samozřejmě patří rodině Strnadových, našemu Láďovi s jeho ženou Ivčou, jejich Viki a Ládi bratr, kteří celý ples několik měsíců připravovali a zabralo jim to spoustu času a málem se kvůli tomu čtyřikrát rozvedli 😀 Celý TJ Sebuzín, z. s., si toho neskutečně váží a těmto lidem patří jen a jen respekt. A nakonec patří dík úplně každému z vás, kdo jste na náš ples dorazil a pomohl nám vytvořit tak skvělou atmosféru, protože bez vás, našich fanoušků, bychom nebyli nic. Už teď se těšíme na další ples a start fotbalové sezóny, kam nás velká většina z vás chodíte podporovat. Děkujeme moc!!
GALERIE FOTEK